POD-системи

Знайдено товарів: 703
Опис

Що таке Pod-система?

POD-система або іншими словами вейп - це невеликий за вагою і розмірами, а також практичний у використанні пристрій, що є одним з популярних різновидів електронних сигарет. Паріння за допомогою POD-систем стало більш цікавим, при цьому максимально простим. Унікальна конструкція забезпечує оптимальну витрату рідини і відмінні смакові показники. Під час використання ви отримуєте густий і насичений пар, який приносить максимум яскравих вражень. 

Паріння здійснюється завдяки особливій конструкції, яка складається з таких елементів:

 • Акумулятор.
 • Атомайзер.
 • Мундштук.
 • Резервуар для рідин (Картридж).
 • USB-порт.

Працює POD-система за тим самим принципом, що й електронні сигарети. За допомогою нагрівального елемента, заправлена рідина в резервуар, нагрівається. У процесі нагрівання вона утворює густі, максимально приємні на смак і ароматом клуби пари.

Незважаючи на те що рідини, якими заправляються Под-системи, мають у своєму складі нікотин, ці пристрої є найкращим рішенням для тих, хто рішуче відмовився від тютюнових виробів.

Види Pod-систем: яку вибрати?

Всі, представлені на ринку Pod-системи поділяються на кілька основних видів, а саме:

 • Відкриті. Пристрої виробляються в найрізноманітніших потужностях, успішно можуть використовуватися тривалий час: на скільки дасть змогу батарея і нагрівальний елемент. Найчастіше такі Под системи оснащені отвором, через який можна заправити рідину.
 • Закриті. Складаються з батарейного відсіку, і резервуара із заправленою рідиною. В такому випадку не передбачений процес перезаправки, саме тому даний вид належати до одноразових пристроїв.
 • Компактні - заправляються рідиною на сольовому нікотині високої міцності. Це одноразові пристрої закритого типу.
 • З можливістю регулювати потужність. Незважаючи на те, що в потужних електронних сигаретах ця функція присутня досить давно, в Под системах вона з'явилася не так давно. Можливо зустріти два типи регулювання з тонким налаштуванням і попередньо встановленими режимами. Перші пристрої є більш сучасними, вони оснащуються невеликим дисплеєм і додатковими регулювальними кнопками. 

Вибір оптимальної Под системи має ґрунтуватися не тільки на ваших уподобаннях і функціоналі, а й від стажу паріння. 

Плюси POD system

Основними перевагами присутніх на ринку POD system є:

 • Простота використання. Пристрої даного типу не вимагають спеціалізованого обслуговування і додаткових налаштувань. Все необхідне в обслуговуванні вейпер може здійснити самостійно.
 • Компактність. Вони компактні та легкі, цілком поміщаються як у руці, так і в кишені, не займаючи багато місця. Найменші моделі за розміром можна порівняти зі звичайною запальничкою або флешкою.
 • Прийнятна вартість. Ціна на поди є більш доступною ніж на тютюнові вироби, якщо враховувати витрати і сам процес використання.
 • Технологічність. Завдяки сучасним технологіям ви зможете тривалий час насолоджуватися парінням, не турбуючись про заряд акумулятора.
 • Більш висока міцність нікотину в рідині. Оскільки не кожен пристрій здатний забезпечити ефектні клуби пари, в картриджі POD system часто заправляють рідину з більш високим вмістом сольового нікотину. Це дає змогу наситити свій організм за мінімальної кількості тяг.

Мінуси Под-систем

Як і у всіх пристроїв для паріння, под системи також не позбавлені мінусів. У разі активного використання одного з простих пристроїв є ризик того, що пристрій зламається. Недорогі за ціною рішення відносяться більше до одноразових, які за будь-яких умов підлягають заміні. Під час купівлі більш якісного Пода, для тривалого використання, вам доведеться трохи більше витратитися.

Де купити Pod-систему за дешевими цінами?

Якщо вас цікавить, де можна купити Pod-систему за дешевими цінами, при цьому гідної якості - вам варто звернутися в наш інтернет-магазин SmokeTime. Ми пропонуємо широкий асортимент різних за типом і потужністю пристроїв для паріння, створених кращими світовими виробниками. У нас пропонуються виключно гідні за якістю рішення, які повною мірою виправдовують заявлені характеристики і свою вартість.

Відгуки0
Відгуків ще немає 😞
Спосіб доставки
Доставка у відділення НП
Вартість за тарифами НП
Кур'єром НП на вказану адресу
Вартість за тарифами НП
Доставка в поштомат НП
Вартість за тарифами НП
Оплата
Залежно від вибраного варіанта ви можете сплатити замовлення такими способами:
Онлайн оплата карткою - без комісії
Картою, Приват 24, Google Pay, Apple Pay, МоноБанк і т.д.
Накладений платіж
Мінімальна сума замовлення від 300 ₴ (2% від суми + 20 грн, згідно з тарифами Нової Пошти)

За посиланням нижче Ви можете детально ознайомитись з гарантією, яку надає наш магазин.

Гарантія

Питання та відповіді

 • Це потужний і стильний пристрій за типом бренду Juul. Вейп містить велику кількість нікотину, водночас має ефектний вигляд, оскільки вирізняється простотою і максимально компактними розмірами.

 • До найкращих сучасних POD-систем можна віднести такі моделі:

  - Elf bar RF350.

  - Wotofo Nexpod 3500.

  - Vaporesso XROS 3 Pod Kit ELF BAR RF350.

  - Rincoe Jellybox Nano 2.

  - Lost Vape Nano Pro.

  - І інші.

 • Вартість POD-систем варіюється в середньому від 350 грн до 2000 грн.

 • Причин цього явища може бути досить багато, починаючи від перегріву пристрою, закінчуючи неправильною заправкою рідини або забитими повітроводами.

0